Novinka Tip

C-Mask maska na ochranu proti Covid-19 s certifikátem - 50 ks

C_RES_CMASK50
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

RESPIRÁTOR PROTI COVIDU!

  • ochrana proti Covid-19 s certifikátem
  • gumičky bez latexu
  • ochranný prostředek kategorie III
  • Země původu: Čínská lidová republika
  • Barva: bílá

Certifikace: CertifikátProhlášení o shodě

Úplnou dokumentaci k těmto respirátorům naleznete v článku "Návody a dokumentace k produktům".


  • (>5 balení) Skladem
    Můžeme doručit do: 6.12.2022
150 Kč
Kategorie: Respirátory
Hmotnost: 0.3 kg
 

C-Mask Anti Covid-19 maska

Nově nabízíme polomasku, která odpovídá stupni ochrany FFP2 a byla vyvinuta přímo na ochranu dýchacích cest před nemocí Covid-19.

Anti Covid-19 polomaska na obličeji drží jemné gumičky za uši bez obsahu latexu. Polomaska kryje nos i ústa, přičemž v oblasti nosu lze pro lepší těsnost upravit tvarovatelným nosním páskem. Účinnost je doložena certifikáty.

V souladu s požadavky komise 2020/403 ze dne 13. března 2020 je použití schváleno výhradně pro ochranu proti koronaviru SARS-CoV-2.

Materiál: vnější netkaný materiál z polypropylenu, vnitřní strana netkaná textilie z polypropylenu, filtrační médium PP mikrovlákno.
Balení: 50 kusů box, 1200 v kartonu.

 

U ROZBALENÉHO A POUŽITÉHO PRODUKTU NENÍ MOŽNOST VRÁCENÍ ZBOŽÍ (ODSTUPU OD SMLOUVY) Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ.

 

JAK O MASKU PEČOVAT?

Maska je většinou jednorázová pomůcka, kterou je třeba po použití nebo po kontaminaci zlikvidovat. Pokud nedojde k poškození masky, pohybuje se doba použitelnosti v řádu hodin, většinou vydrží osmihodinovou směnu. Masku lze opakovaně sundat a znovu nasadit, ale je třeba manipulovat s ním tak, aby se člověk nedotýkal přední části a nekontaminoval maskou povrchy. Maska se ovládá za tkanice či za gumičky. Masky nejsou určené k dezinfekci.

SPRÁVNÉ NASAZENÍ MASKY

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část masky k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když maska dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ji udržovali v bezpečné poloze.

Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtruje vzduch.

UCHOVÁVÁNÍ MASKY

Ideálním řešením je uzavřít čisté masky do uzavíratelné plastové krabice, která byla před vložením masek dezinfikována. Případně lze vložit masky do uzavíratelných igelitových sáčků. Pamatujte však, že při jakékoliv manipulaci s čistými maskami byste měli mít dezinfikované ruce (případně používat jednorázové rukavice).