Antigenní test ze slin na COVID-19

669/5 669/25 669/1 Zvolte variantu
2 hodnocení

Rychlý antigenní test na přítomnost koronaviru (SARS-CoV-2) z lidských slin (neinvazivní). Výsledek testu je do 10 minut. Dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví jsou tyto testy schváleny k samotestování - udělena výjimka pro antigenní testy, vydaná MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. DPH prominuto dle rozhodnutí MFČR.

Dokumentace: CertifikaceNávod na použití

 


 • Zvolte variantu (>5 ks) SklademMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupné
  Můžeme doručit do: 30.6.2022 - -
345 Kč 1 725 Kč 69 Kč od 69 Kč
 • Varianta
Kategorie: Testy na COVID-19
 

HANGHZOU REALY TECH RYCHLOTEST ZE SLIN NA KORONAVIRUS

Okamžitý spolehlivý test na COVID-19

Rychlý test na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) – test ze slin je in vitro diagnostický test pro kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidských slinách, a to za použití rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena na detekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru.

Příspěvek zdravotní pojišťovny ve výši 60 Kč/test! Potvrzení o udělení výjimky MZČR dovozci testu zde.

 

NÁVOD K POUŽITÍ: 

Před testováním nechte testovací zařízení, vzorek a extrakční pufr ustálit na pokojovou teplotu (15–30 °C). 10 minut před odběrem vzorku orální tekutiny do úst nic nevkládejte, včetně jídel, nápojů, žvýkačky, tabáku, vody a výrobků na vyplachování úst.
 
 1. Naplňte dostatek slin do pohárku/pytlíku na sliny.
 2. Kapátkem odeberte sliny z pohárku, přeneste 4 kapky sliny do extrakční zkumavky.
 3. Vyberte extrakční zkumavku a láhev s extrakčním pufrem, odstraňte uzávěr láhve s pufrem a do extrakční zkumavky přidejte všechen extrakční pufr.
 4. Uzavřete extrakční zkumavku, jemně s ní kolmo protřepávejte asi 5 sekund, aby se sliny dobře promíchaly s extrakčním pufrem.
 5. Použitý pohárek/pytlík přeložte na polovinu av souladu s místními předpisy zlikvidujte do plastového sáčku jako lékařský odpad.
 6. Vyberte testovací zařízení z uzavřeného fóliového pytlíku a použijte ho co nejdříve. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud se test uskuteční ihned po otevření fóliového sáčku. Položte testovací zařízení na čistý a rovný povrch.
 7. Přeneste svisle 3 kapky vzorku do vzorkovací jamky na testovacím zařízení a spusťte časovač.
 8. Výsledek odečtěte za 10 až 20 minut. Výsledek neinterpretujte po více než 20 minutách.

 

INTERPRETACE VÝSLEDKŮ:

POZITIVNÍ : Objeví se dvě červené čáry. Jedna červená čára se objeví v kontrolní oblasti (C) a jedna červená čára v testovací oblasti (T). Odstín barvy se může lišit, ale test by měl být považován za pozitivní vždy, když je přítomna i jen slabá čára.
 
NEGATIVNÍ : V kontrolní oblasti (C) se objeví pouze jedna červená čára a v testovací oblasti (T) žádná. Negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku nejsou žádné částice nového koronavirus nebo počet virových částic je pod detekovatelným rozsahem.
 
NEPLATNÝ : V kontrolní oblasti (C) se neobjeví žádná červená čára. Test je neplatný, i když je v testovací oblasti (T) čára. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné procedurální techniky jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní oblasti. Zkontrolujte postup testu a opakujte test s novým testovacím zařízením. Pokud problém přetrvává, ihned přestaňte testovací soupravu používat a kontaktujte místního distributora

vhodný pro samoodběr na základě výjimky MZ

 

OBSAH BALENÍ u balení po 5 ks:

 • Testovací zařízení (5ks)
 • Sáček na sběr slin (5ks)
 • Extrakční zkumavka s víčkem (5ks)
 • Kapátko (5ks)
 • Extrakční pufr (5ks)
 • Stojan na zkumavku (přímo na zadní straně balení) (5ks)

 

Výhody:

 • Délka testování: 10 minut
 • Citlivost: 93,94 %
 • Specificita: > 99 %

 
Vhodné pro testování do firem! Dle MPO nemusíte testy kupovat pouze u registrovaných firem, ale stačí využít schválené testy (značka, typ, výrobce) MZČR. Podrobné informace naleznete zde.

DPH prominuto dle rozhodnutí Ministerstava financí. Toto rozhodnutí je oznámeno podle § 260 odst. 3 daňového řádu zveřejněním ve Finančním zpravodaji.

Z důvodu ochrany zdraví a z hygienických důvodů není možné rozbalené zboží vrátit v 14-denní lhůtě.